Ukrašavanje škole

11 Rujna 2017

Nedavno je naša škola zasjala u novom ruhu. Doletjelo je jato šarenih ptičica i ispunilo naše školske hodnike bojama i veseljem. Ptičicama se dopala naša mala škola pa su odlučile ostati i sada uveseljavaju i nas i naše učenike dok nas sa zidova promatraju kako marljivo radimo i učimo.

A na katu, sasvim novi svijet. Odjednom su niknule različite građevine i spomenici kao da žele podsjetiti naše polaznike gdje sve mogu primijeniti znanje jezika naučeno kod nas. Prepoznajete li spomenike o kojima govorimo?

Pogledajte slike u galeriji.

Ostavite komentar

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna. Upotreba HTML koda nije dozvoljena.

Javite nam se

PRIVATNA VARAŽDINSKA GIMNAZIJA s pravom javnosti

  • Adresa: Stanka Vraza 37, 42000 Varaždin
  • Tel: +385 42 330 385
  • E-mail: gimnazija@skola-ziger.hr
  • Ravnatelj: Maja Fatiga, prof.

Što naši roditelji kažu o nama

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…