DAN OTVORENIH VRATA

Posjetite nas na Danu otvorenih vrata u subotu, 26.5.2018. u 10.00 sati. Dođite, upoznajte školu, program i način rada te se informirajte zašto smo najbolja škola.

Predbilježbe za upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku. Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Ukrašavanje razreda

11 Prosinca 2017

Božić dolazi, praznici su pred vratima pa su i naši učenici već pomalo u blagdanskom raspoloženju. Stoga su iskoristili priliku da na nastavi likovne umjetnosti primijene stečeno znanje pa su izradili božićne ukrase dripping tehnikom.

Ako Vam se sviđaju naši borići, sve što trebate je papir i tempere u željenim bojama. Kist umočite u temperu i dozvolite boji da kaplje po papiru (engl. dripping: kapanje), a možete i boju izravno izlijevati na papir. Dobit ćete bogatstvo različitih šara i oblika.

Nakon sušenja papir izrežite u željeni oblik. Mi smo odabrali minimalistički oblik bora, ali to mogu biti i različite zvjezdice, pahuljice i slično. Pustite mašti na volju i budite kreativni kao i naši učenici!