UPISI

Kod nas ste uvijek dobrodošli.

Planirajte svoju budućnost, upišite našu školu. Ona je najbolja za vas.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Ukrašavanje razreda

11 Prosinca 2017

Božić dolazi, praznici su pred vratima pa su i naši učenici već pomalo u blagdanskom raspoloženju. Stoga su iskoristili priliku da na nastavi likovne umjetnosti primijene stečeno znanje pa su izradili božićne ukrase dripping tehnikom.

Ako Vam se sviđaju naši borići, sve što trebate je papir i tempere u željenim bojama. Kist umočite u temperu i dozvolite boji da kaplje po papiru (engl. dripping: kapanje), a možete i boju izravno izlijevati na papir. Dobit ćete bogatstvo različitih šara i oblika.

Nakon sušenja papir izrežite u željeni oblik. Mi smo odabrali minimalistički oblik bora, ali to mogu biti i različite zvjezdice, pahuljice i slično. Pustite mašti na volju i budite kreativni kao i naši učenici!

Ostavite komentar

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna. Upotreba HTML koda nije dozvoljena.

Javite nam se

PRIVATNA VARAŽDINSKA GIMNAZIJA s pravom javnosti

  • Adresa: Stanka Vraza 37, 42000 Varaždin
  • Tel: +385 42 330 385
  • E-mail: gimnazija@skola-ziger.hr
  • Ravnatelj: Maja Fatiga, prof.

Što naši roditelji kažu o nama

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…