Latinski jezik

15 Prosinca 2017

Ne propustite ovu priliku i počnite učiti latinski jezik već sada na lak i pristupačan način i usput se dobro zabavite na pripremnom programu Latinskog jezika za učenike 7. i 8. razreda.

Pripremni program latinskog jezika na pristupačan, zanimljiv i suvremen način priprema učenike za što lakše savladavanje tog predmeta tijekom daljnjeg školovanja, uključuje pobuđivanje interesa za latinski jezik, savladavanje osnovnog vokabulara,  uvježbavanje osnova gramatike, prevođenje latinskih tekstova, učenje poznatih latinskih poslovica i upoznavanje rimske povijesti, kulture i  civilizacije.

• Trajanje programa: 20 školskih sati, jednom tjedno u večernjim satima,
  • Cijena programa: 400,00 kn,
  • Plaćanje u tri  mjesečna obroka
  • Početak: veljača 2018.

Za prijave molimo javiti se telefonom ili u Tajništvu.