Upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Europski tjedan smanjenja otpada

30 Studenog 2017

Povodom europskom tjedna smanjenja otpada uključili smo se u akciju sakupljanja otpatnog tekstila u suradniji s zadrugom Humana Nova.

Socijalna zadrugae Humana Nova je društveno poduzeće koje potiče zapošljavanje osoba s invaliditetom i drugih društveno isključenih osoba, aktivno doprinosi održivom razvoju lokalne zajednice, smanjenju siromaštva te očuvanju prirode. Sakupljaju rabljeni tekstil odjeću i obuću koje im građani doniraju. Sav rabljeni tekstil se potom sortira i stavlja u ponovnu uporabu ili reciklira. Zadruga pri tom zapošljavanja osobe s invaliditetom i druge teško zapošljive društvene skupine.