Dan otvorenih vrata

01 Ožujka 2018

Dođite na subotnje druženje u našu školu 10. ožujka 2018. u 10.00 sati. Popijte s nama sok i kavu, razgovarajte s našim profesorima, upoznajte učenike naše škole pitajte ih kako je biti učenikom naše škole. Upoznajte našu gimnaziju, saznajte po čemu smo posebni, koji predmeti su nam omiljeni te zašto nam učenje nije problem.

Želite li napraviti izolaciju ljudskog DNK? Želite li se iskazati u kvizu opće kulture i osvojiti malu nagradu ili pak sudjelovati u debati i pokazati svoje govorničke vještine?

Steći ćete pravu sliku o nama i vidjeti da škola može biti užitak.

Vidimo se u Podrumskoj sceni Gimnazije Žiger u subotu, 10.03.2018 u 10.00.