Upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Dan otvorenih vrata

10 Travnja 2018

Privatna varaždinska gimnazija odnosno Gimnazija Žiger otvara svoja vrata svim zainteresiranim učenicima i njihovim roditeljima u subotu, 14. travnja u 10.00 sati. Za Dan otvorenih vrata profesori i učenici pripremili su niz interesantnih aktivnosti kojima će ilustrirati program škole i način rada. Nećemo otkrivati cijeli sadržaj no to će biti jedno ugodno subotnje prijepodne uz druženje, razgled škole, osvježenje i razgovor. Pozvani su svi koji su zainteresirani za rad ove škole, a posebno učenici osmih razreda osnovne škole.