UPISI

Kod nas ste uvijek dobrodošli.

Planirajte svoju budućnost, upišite našu školu. Ona je najbolja za vas.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Festival matematike

10 Travnja 2018

Ekipa Gimnazije Žiger drugu je godinu zaredom sudjelovala na Festivalu matematike 5. travnja 2018. Dok su neki učenici uživali u proljetnim praznicima, dio učenika bio je marljiv i vrijedan te su pokazali zavidno znanje. Ekipu su činili Matko Dupor, učenik 1. razreda, Nina Gavranović, učenica 2. razreda, Leticija Krklec i Iva Duković, učenice 3. razreda.

Festival matematike je smotra matematičkog znanja, vještina, stvaralaštva, kreativnosti i inovativnosti učenica i učenika osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koju organizira Varaždinska županija i Centar izvrsnosti iz matematike s ciljem promicanja i popularizacije matematike, poticanja logičkog mišljenja i matematičkih sposobnosti, kreativnosti, stvaralaštva i inovativnosti.

Čestitamo Matku, Nini, Leticiji i Ivi.

 

Ostavite komentar

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna. Upotreba HTML koda nije dozvoljena.

Javite nam se

PRIVATNA VARAŽDINSKA GIMNAZIJA s pravom javnosti

  • Adresa: Stanka Vraza 37, 42000 Varaždin
  • Tel: +385 42 330 385
  • E-mail: gimnazija@skola-ziger.hr
  • Ravnatelj: Maja Fatiga, prof.

Što naši roditelji kažu o nama

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…