UPISI

Dobrodošli u našu školu!

Kad planirate svoju budućnost, odaberite školu i program koji vam pruža najšire mogućnosti.

Želite više od škole? Imate veće ambicije? Mi smo otvoreni i za one koji su drugačiji, posebni, koji se bave sportom, glazbom, glumom... Upišite našu školu i moći ćete se razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte, telefonom na 042/330-385, 098/284-948 ili 091/524-2762.

Posjetite nas subotom između 10.00 i 12.00

Detaljne informacije i o postupku upisa pročitajte ovdje.

 

Novi Erasmus+ projekti

22 Kolovoza 2019

S velikim veseljem objavljujemo da su Gimnaziji Žiger odobrena dva nova dvogodišnja Erasmus+ projekta.

U sklopu prvoga, imena EuroProjects, naši će učenici razvijati svoje vještine u polju istraživačkih radova i projekata, a imat će mogućnost sudjelovati na četiri mobilnosti učenika: dvije u Madrid i po jedna u Nizozemsku i Tursku.

Drugi Erasmus+ projekt naziva Knowing Sports, Outdoor Activities and Traditions (SPO),  za sljedeće dvije školske godine u kojem sudjelujemo je na temu sporta i tradicionalnih igara Francuske, Grčke, Turske, Sjeverne Makedonije, Portugala i naravno Hrvatske.

U listopadu nam slijede prve mobilnosti. U sklopu projekta EuroProjects šestero učenika i dvoje profesora će otputovati u Madrid, a u sklopu projekta SPO dvoje profesora putuje u Argostoli, grad na grčkom otoku Kefalonija. Veselimo se novim iskustvima, prijateljima i znanjima koje ćemo steći.

     

Ostavite komentar

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna. Upotreba HTML koda nije dozvoljena.

Javite nam se

PRIVATNA VARAŽDINSKA GIMNAZIJA s pravom javnosti

  • Adresa: Stanka Vraza 37, 42000 Varaždin
  • Tel: +385 42 330 385
  • E-mail: gimnazija@skola-ziger.hr
  • Ravnatelj: Maja Fatiga, prof.

Što naši roditelji kažu o nama

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…