Gimnazija Žiger

Ne propustite ovu priliku i počnite učiti latinski jezik već sada na lak i pristupačan način i usput se dobro zabavite na pripremnom programu Latinskog jezika za učenike 7. i 8. razreda.

Učenici koji su dio Prve školske televizije snimili su emisiju o našoj školi.

Glazbeno-scenski  nastupi, recitacije božićno-snježne tematike te  humanitarni božićni sajam obljiežili su zadnji tjedan nastave 2019. godine.

Bravo Matko!

Paula i Matko su danas sudjelovali na radionici u sklopu natjecanja Juvenes Translatores koje organizira Predstavništvo Europske komisije u RH.

Stranica 1 od 25