Gimnazija Žiger

Učenici 10 srednjih škola iz Varaždinske županije će ispite državne mature iz izbornih predmeta i ove godine pisati na jednom mjestu – u Ispitnom centru Varaždin.

Tradicionalno, od maturanata se oprostio i njihov razrednik, Petar Babić.

Njegovu poruku maturantima možete pročitati u cijelosti u nastavku.

U četvrtak, 23. svibnja 2019. održana je završna sjednica Razrednog vijeća 4.a razreda školske godine 2018./2019. kojoj su prisustvovali i sami učenici, maturanti.

In Deutschland gibt es nicht nur berühmte Dichter, sondern auch Comedy-Stars. In den letzen 15 Jahren wächst stätig das Interesse der Deutschen an Comedy. Fernsehsender senden immer mehr Comedy-Formate und sie werden mit den Jahren erflogreicher. Die Vorreiter waren RTL und PRO7 mit den Sendungen „7 Tage, 7 Köpfe“, „Quatsch Comedy Club“ , „RTL Samstag Nacht“, „Switch“ und andere. Einige Urgesteine, die von Anfang an dabei waren, sind: Karl Dall, Jochen Busse, Mike Krüger, Otto Walkes, Gaby Köster, Dirk Bach, Dieter Hallervorden sowie Hella von Sinnen. Einige von ihnen gestalten noch immer aktiv die deutsche Comedy-Landschaft mit.

Stranica 1 od 22