Gimnazija Žiger

Međunarodni dan rijetkih bolesti

„Rijetki inspiriraju, ostavi trag“

Die Berlinale

Es ist wieder so weit. Berlin ist vom 7. bis 17. Februar die Hauptsadt des internationalen Films. Seit 2001 stehet die Berlinale  unter der künstlerischen und organisatorischen Verantwortung von Dieter Kosslick, der sich  von der Berlinale verabschiedet.

Pozivamo vas u subotu, 23.2.2019. u 10.00 na Dan otvorenih vrata. Iskoristite priliku, dođite, upoznajte nas i informirajte se zašto smo najbolja škola.

I ove godine nastavljamo s projektom pod nazivom „Izvan okvira četvrtak”.  To je projekt kojim želimo učenicima približiti proizvodna poduzeća našeg kraja, a ovog puta imali smo priliku upoznati poduzeće Gumiimpex.

Stranica 1 od 20