Kod nas ste uvijek dobrodošli.

Planirajte svoju budućnost, upišite našu školu. Ona je najbolja za vas.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Gimnazija Žiger

Pozivamo vas u subotu, 23.2.2019. u 10.00 na Dan otvorenih vrata. Iskoristite priliku, dođite, upoznajte nas i informirajte se zašto smo najbolja škola.

I ove godine nastavljamo s projektom pod nazivom „Izvan okvira četvrtak”.  To je projekt kojim želimo učenicima približiti proizvodna poduzeća našeg kraja, a ovog puta imali smo priliku upoznati poduzeće Gumiimpex.

Pozivamo zainteresirane učenike koji žele vidjeti kako je biti s "druge strane klupe" da se prijave na natječaj za Tjedan obrnutih uloga koji će se održavati od 4. do 8. ožujka 2019.

Dan sigurnijeg interneta

Svake godine 5. veljače obilježava se Dan sigurnijeg interneta. Ove godine Dan sigurnijeg interneta obilježava se pod geslom „Zajedno za bolji Internet“.

Stranica 1 od 19