Upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Gimnazija Žiger

U srijedu i četvrtak, 14. i 15. studenoga 2018. godine, učenici naše škole su posjetili Gradski muzej Varaždin kako bi sudjelovali na radionici „Kokoš, slika ili jaje?“. Riječ je o radionici koja polaznike upoznaje sa starom slikarskom tehnikom, temperom od jajeta.

Sicilija i ja

Kao i prošle školske godine, i ove je Gimnazija Žiger organizirala putovanje na Erasmus+ projekt za svoje učenike. Ovaj put to je bilo putovanje na Siciliju, otok na jugu Italije. Ono što je bilo potrebno za odlazak na Siciliju bilo je prijaviti se na natječaj.

Pozivamo drage maturante da se uključe u pripreme za polaganje ispita državne mature. Osigurajte si mjesto u maloj grupi s iskusnim nastavnikom i ostvarite bolje rezultate.

Nastava se održava subotama te kroz zimske i proljetne praznike.

Obavještavamo drage učenike da je prvi sat razredne zajednice u novoj školskoj godini u ponedjeljak, 3. rujna 2018. u 13.00

Stranica 1 od 17