Novi Erasmus+ projekt

S ponosom objavljujemo da zajedno s partnerima iz Rumunjske, Italije, Cipra, Makedonije i Španjolske sudjelujemo u dvogodišnjem Erasmus+ projektu Love Is For Everyone (L.I.F.E.).

Projekti

Svoju kvalitetu obogaćujemo i razvijamo uključujući se u različite kako manje tako i velike međunarodne projekte.

Istražujemo različite kulture, putujemo Hrvatskom i Europom, stječemo nove prijatelje, potičemo toleranciju i interes za novim i neobičnim, promoviramo naše kvalitete te učimo od drugih i primjenjujemo u našem radu. Sve to obogaćuje životno iskustvo naših učenika i profesora. Individualna razmjena naših učenika dodatan je faktor razvijanja obrazovanih, samostalnih mladih osoba sa samopouzdanjem.

Gimnazija Žiger do sada je sudjelovala u sljedećim EU projektima:

EuroProjects

Knowing Sports, Outdoor Activities and Traditions

Love Is For Everyone

We all smile in the same language

Linking up Cultures

Potkategorije