Završni sastanak u Rumunjskoj

Petodnevnim edukativnim i radnim posjetom rumunjskom gradu Galatiju, učenici i profesori Gimnazije Žiger zaključili su dvogodišnji Erasmus+ projekt „Love is for everyone” ili L.I.F.E. U taj su projekt koji promiče toleranciju, jednakost i svačije pravo na prihvaćanje i ljubav, uz Hrvatsku bile uključene škole iz Španjolske, Makedonije, Italije, Cipra i Rumunjske.

Druženje s DUHom

„Dječja udruga Hrabrost“ ili DUH je udruga koja je neprofitna, nevladina humanitarna organizacija, registrirana u Republici Hrvatskoj 2003. godine. Od svog početka, udruga je okupljala djecu s invaliditetom i omogućavala im da se zabavljaju i druže.

Učenici boravili na Cipru

Učenici Privatne varaždinske gimnazije Paula, Dominik i Leon, u pratnji profesorica Nede Njegač i Barbare Frntić, proveli su tjedan dana u ciparskom gradu Limassolu u sklopu projekta Erasmus+ "Love is for everyone".