DAN OTVORENIH VRATA

Posjetite nas na Danu otvorenih vrata u subotu, 26.5.2018. u 10.00 sati. Dođite, upoznajte školu, program i način rada te se informirajte zašto smo najbolja škola.

Predbilježbe za upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku. Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Likovna radionica

Na nastavi likovne umjetnosti naši učenici upoznaju obilježja različitih stilskih razdoblja i pravaca. Naučeno su primijenili na likovnoj radionici kada su u zajedničkoj temi portreta prikazali glavna obilježja pojedinih stilova. Prepoznajete li karakteristike egipatske umjetnosti, kubizma i fovizma na njihovim radovima?

Ukrašavanje razreda

Božić dolazi, praznici su pred vratima pa su i naši učenici već pomalo u blagdanskom raspoloženju. Stoga su iskoristili priliku da na nastavi likovne umjetnosti primijene stečeno znanje pa su izradili božićne ukrase dripping tehnikom.

Predavanje o digitalnom marketingu

Zahvaljujući Visokom učilištu Alebra učenici 3. i 4. razreda imali su priliku prisustvovati odličnom predavanju na temu Marketing kao posao budućnosti.
Također podsjećamo, za učenike 3. i 4. razreda srednje škole Algebra nudi besplatne dvodnevne radionice http://algebra.digital/zimske-radionice/