Likovna radionica

Na nastavi likovne umjetnosti naši učenici upoznaju obilježja različitih stilskih razdoblja i pravaca. Naučeno su primijenili na likovnoj radionici kada su u zajedničkoj temi portreta prikazali glavna obilježja pojedinih stilova. Prepoznajete li karakteristike egipatske umjetnosti, kubizma i fovizma na njihovim radovima?

Ukrašavanje razreda

Božić dolazi, praznici su pred vratima pa su i naši učenici već pomalo u blagdanskom raspoloženju. Stoga su iskoristili priliku da na nastavi likovne umjetnosti primijene stečeno znanje pa su izradili božićne ukrase dripping tehnikom.

Predavanje o digitalnom marketingu

Zahvaljujući Visokom učilištu Alebra učenici 3. i 4. razreda imali su priliku prisustvovati odličnom predavanju na temu Marketing kao posao budućnosti.
Također podsjećamo, za učenike 3. i 4. razreda srednje škole Algebra nudi besplatne dvodnevne radionice http://algebra.digital/zimske-radionice/