Naši učenici

01 Ožujka 2016 Autor :

Ukoliko želite suvremen i drugačiji pristup poduci, ne želite biti samo broj, očekujete i tražite više od škole i obrazovanja, želite aktivniju ulogu u vlastitom obrazovanju, ne snalazite se trenutnom okruženju - onda smo prava škola za vas.

Prijateljsko okruženje i pozitivni odnosi među učenicima, ali i između učenika i profesora te uzajamno poštovanje okosnica su naše škole. Poticajna atmosfera, razvijanje empatije i samostalnosti kod učenika te lijepo vladanje ugrađeni su u temelje djelovanja naše škole. Mala razredna odjeljenja do 15 učenika omogućuju individualizirani pristup svakom učeniku, a učenicima s poteškoćama u učenju daju dodatnu prednost u svladavanju zahtjevnog gimnazijskog programa. Koristeći dodatna učenja pod nadzorom profesora, učenici u većini slučajeva rješavaju svoje  obveze i zadaće u školi, što im ostavlja više vremena za slobodne aktivnosti.