Naša vizija

01 Ožujka 2016 Autor :

Gimnazija Žiger je institucija koja obrazuje buduće samostalne, vrijedne članove društva, koji kritički promišljaju i razmišljaju, nositelje najodgovornijih funkcija, pokretače pozitvnih promjena u društvu, obrazovane, sretne, zadovoljne ljude pune samopouzdanja.

Primjenom visokih standarda pouke ostvarujemo kvalitetan suvremeni program, kako bismo djecu oboružali jednim korpusom znanja koji će nositi kroz život i njime se učinkovito služiti. Vodimo ih do uspjeha temeljenog na njihovim vlasititim zaslugama.
Svi su predmeti važni jer svi zajedno pridonose razvoju cjelovite ličnosti, a u našoj školi svi se oni s jednakom ljubavlju uče. Stvorivši povoljne uvjete za rad i boravak u školi, školu bez stresa, učenici otkrivaju u sebi svoje sklonosti, interese i mogućnosti te zadovoljstvo zbog svake preuzete obaveze!