Projekt We all smile in the same language u Italiji

30 Travnja 2014 Autor :

Učenici Privatne varaždinske gimnazije s pravom javnosti u pratnji dviju profesorica sudjelovali su na projektu „We all smile in the same language” u Italiji. Melani, Martina, Ivan i Patrick susreli su se s učenicima iz Rumunjske, Turske, Slovenije, Latvije, Poljske, Cipra i Njemačke. Naši su učenici prisustvovali nastavi u školama domaćinima u Perugii i Rimu, predstavili uskrsne običaje u Hrvatskoj te sudjelovali u raznim plesnim i pjevačkim radionicama. Također su posjetili Parlament i tvornicu čokolade u Perugii te povijesne znamenitosti u Rimu.

Slike iz Italije su u galeriji.