Upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku.

Nezadovoljni ste školom u koju ste trenutno upisani? Pređite u našu školu gdje će te se moći razvijati u željenom smjeru.

Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Administrator

Prednosti naše škole su mnogostruke. Neke se od njih odnose na program, a druge na  međuljudske odnose. Pružamo sveobuhvatno obrazovanje realizacijom programa opće i jezične gimnazije obogaćenog dodatnim predmetima: Govorništvo te Filmska i Medijska kultura i Ekonomija

Gimnazija Žiger je institucija koja obrazuje buduće samostalne, vrijedne članove društva, koji kritički promišljaju i razmišljaju, nositelje najodgovornijih funkcija, pokretače pozitvnih promjena u društvu, obrazovane, sretne, zadovoljne ljude pune samopouzdanja.

Stranica 1 od 12