DAN OTVORENIH VRATA

Posjetite nas na Danu otvorenih vrata u subotu, 26.5.2018. u 10.00 sati. Dođite, upoznajte školu, program i način rada te se informirajte zašto smo najbolja škola.

Predbilježbe za upis u prvi razred školske godine 2018./2019. su u tijeku. Kontaktirajte nas putem e-pošte ili na telefon 042/330-385 te mobitel  098/284-948 ili 091/524-2762.

Administrator

Prednosti naše škole su mnogostruke. Neke se od njih odnose na program, a druge na  međuljudske odnose. Pružamo sveobuhvatno obrazovanje realizacijom programa opće i jezične gimnazije obogaćenog dodatnim predmetima: Govorništvo te Filmska i Medijska kultura i Ekonomija

Gimnazija Žiger je institucija koja obrazuje buduće samostalne, vrijedne članove društva, koji kritički promišljaju i razmišljaju, nositelje najodgovornijih funkcija, pokretače pozitvnih promjena u društvu, obrazovane, sretne, zadovoljne ljude pune samopouzdanja.

Privatna varaždinska gimnazija s p.j., odnosno Gimnazija Žiger, sudjeluje u dvogodišnjem Erasmus+ projektu pod nazivom „Love is for everyone (L.I.F.E)“.

Učenici Privatne varaždinske gimnazije s pravom javnosti u pratnji dviju profesorica sudjelovali su na projektu „We all smile in the same language” u Italiji. Melani, Martina, Ivan i Patrick susreli su se s učenicima iz Rumunjske, Turske, Slovenije, Latvije, Poljske, Cipra i Njemačke. Naši su učenici prisustvovali nastavi u školama domaćinima u Perugii i Rimu, predstavili uskrsne običaje u Hrvatskoj te sudjelovali u raznim plesnim i pjevačkim radionicama. Također su posjetili Parlament i tvornicu čokolade u Perugii te povijesne znamenitosti u Rimu.

Stranica 1 od 10