Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger

 

Izdvojene vijesti

UPISI U LJETNI SEMESTAR U TIJEKU

 

PON - PET: od 7:00 do 20:00  

 

 

 

 

 

Dragi polaznici,

čast nas je i na kraju ove školske godine pozvati na svečane dodjele svjedodžbi!

 

Za đačke grupe dodjela će se održati u ponedjeljak, 18. lipnja u 18 sati uz prigodnu priredbu i nastupe naših đačkih grupa. Nakon priredbe svi su pozvani na malo druženje uz klipiće, grickalice i sok! 

 

Za odrasle i omladinske grupe dodjela će se održati u srijedu, 20. lipnja u 19 sati. Po prvi puta svečanost će se održati u dvorištu škole! 

Pripremili smo vam jako zanimljiv program, od raznih kvizova, jezičnih štandova sa raznim tekućim i krutim delicijama iz raznih zemalja čije jezike kod nas učite do tombole koju smo vam pripremili za kraj!

 

Vidimo se!