Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger
Škola stranih jezika Žiger

 

Izdvojene vijesti

Obavijest

 

Odlukom Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske od 19.03.2020. Knjižara Žiger ne radi. Ukoliko želite naručiti udžbenik, molimo nazvati na 095/670-2640 ili  098/250-690

u razdoblju od 8:00 do 16:00.

 

Nastava se do daljnjeg odvija putem interneta, nastavnici obavještavaju, ili će obavijestiti polaznike o terminima.

 

Uplate školarine za Školu stranih jezika – Žiger i Privatnu varaždinsku gimnaziju s pravom javnosti molimo vršiti virmanski ili internet bankarstvom kako bi se izbjegao fizički kontakt za vrijeme epidemije koronavirusa. Stanje zaduženja možete provjeriti na svom korisničkom računu na https://app.amber-sm.com/, a korisničke podatke možete zatražiti na telefonski brojeve:

 098/250-690 ili 095/670-2640

 ili mailom na tajnistvo@skola-ziger.hr

 

Za sve dodatne informacije molimo također nazvati na navedene brojeve ili poslati upit na info@skola-ziger.hr

 

 

Želite u ljetnom roku pristupiti nekom od Cambridge ispita?

Pravi je trenutak za upisati pripremni tečaj za neki od Cambridge ispita! Pripreme se sastoje od 35 sati vježbi kojima polaznika pripremamo na vrstu zadataka i specifičnosti ispita. Nastava će se održavati 2 puta tjedno po dva sata nastave s ciljem da se polaznika pripremi za rokove ispita u lipnju, a može se i kombinirati s redovnom nastavom stranog jezika. Na polazniku je samo da odabere za koji ispit se želi prijaviti. Za više informacija nazovite nas na 042/330-385 ili na postavite upit preko kontakt obrasca, a možete se i izravno prijaviti